qs.pl

 

 

 

 

W 2000 roku powstał QuadroSoft zwany także qs.pl…

Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie w branży IT, stale rozwijając się w różnych dziedzinach i tematykach, co pozwoliło nam na nieszablonowe myślenie i wszechstronność w naszej działalności. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom związanym z różnymi branżami i oferować spersonalizowane podejście dla każdego klienta.
Współpracując z nami, klienci otrzymują zróżnicowane rozwiązania, dostosowane do ich potrzeb, w tym projektowanie, realizację i aktualizacje stron internetowych, hosting WWW i poczty e-mail, opiekę nad profilami w mediach społecznościowych oraz dedykowane rozwiązania i outsourcing IT. Oferujemy także naszym klientom możliwość odzyskiwania utraconych danych na skutek przypadkowego sformatowania lub skasowania plików.

Na przestrzeni lat realizowaliśmy szereg różnorodnych projektów od małych firm do dużych podmiotów jak na przykład ZKM Gdynia, UM Gdynia, Energa, Anonse, SL Sound.

Nasza oferta skierowana jest zawsze pod konkretne potrzeby danego klienta po wcześniejszych konsultacjach zapotrzebowania z jego strony.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.