IT

Nasze doświadczenie w branży IT zdobywaliśmy przez lata, systematycznie i konsekwentnie rozwijając się w wielu dziedzinach, nie ograniczając się w zakresie jednej tematyki. Dzięki nabytej w ten sposób umiejętności nieszablonowego myślenia oraz wszechstronności jesteśmy w stanie w naszej działalności podołać wyzwaniom związanym z różnymi branżami oraz zaoferować indywidualne podejście dla każdej z nich.
Naszym klientom, w ramach współpracy, oferujemy rozwiązania zróżnicowane, ale jednocześnie spersonalizowane, ponieważ staramy się podejść do każdego zlecenia w sposób unikatowy. Rozwiązania te obejmują, między innymi, projektowanie, realizację oraz aktualizacje stron WWW, ale też hosting w zakresie WWW oraz poczty e-mail, a ponadto opiekę nad firmowymi profilami w mediach społecznościowych, aż po dedykowane rozwiązania IT.

Na przestrzeni lat nasi pracownicy podjęli się realizacji szeregu różnorodnych projektów od małych firm do dużych podmiotów jak np przykład ZKM Gdynia, UM Gdynia,  Energa, Anonse, SL Sound, zespół Kombi

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.